Reklama

Finał kampanii Kilometry Dobra

Opublikowano:
Autor:

Finał kampanii Kilometry Dobra - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 8 maja zebrali już 33,6 tys. zł, co stanowi 763,8 metrów dobra. Pieniądze ze zbiórki trafią na budowę całodobowego domu rodzinnego przy Warsztatach Terapii Zajęciowej w Janowicy. We wtorek 29  maja o godz. 10 finał kampanii Kilometry Dobra. 

W kampanii sołecznej "Kilometry Dobra" łęczyńskie Koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną - prowadzące WTZ w Janowicy - wystartowało w marcu br. To ogólnopolska akcja zbierania pieniędzy przez organizacje na wybrany przez siebie cel. PSONI zbiera na rozbudowę - prowadzonego dla podopiecznych z całego powiatu - Warsztatu Terapii Zajęciowej w Janowicy o Całodobowy Dom Rodzinny.

Finał Kampanii Kilometry Dobra odbędzie się 29 maja  godz. 10 w Zespole Szkół im. VII Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie

W finale wezmą udział przedstawiciele samorządów, uczniowie ze szkół z terenu powiatu wraz z opiekunami, inne zaproszone osoby. Przewidziana jest też część artystyczna, loteria fantowa, klejenie złotówek, wręczenie podziękowań…

- Kampania Kilometry Dobra polega na zbieraniu środków finansowych na rozbudowę ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Janowicy. Obecny budynek zostanie  rozbudowany o „całodobowy dom rodzinny” dla osób pozostających w trudnych sytuacjach życiowych, śmierci lub niewydolności rodziców/opiekunów, sytuacjach losowych – mówi przewodnicząca zarządu koła PSONI w Łęcznej, Maria Lisek-Zięba.  

- Do 8 maja zebraliśmy kwotę 33608,40zł co stanowi 763,83 metrów Dobra. Prosimy o włączenie się w Kampanię i wspólne bicie Rekordu Guinnessa – dodaje.

Konkurencją jest układanie ciągu złotówek - stąd Kilometry Dobra.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE