Reklama

Gitarzysta z Łęcznej w półfinale "Mam Talent!"

Opublikowano:
Autor:

Gitarzysta z Łęcznej w półfinale "Mam Talent!" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do półfinału "Mam Talent!" dostał się zespół "Moow mi Janek", w którym gitarzystą jest pochodzący z Łęcznej Jakub Stasikowski. W sobotę 24 listopada o godz. 20.00 zobaczymy ich na żywo w telewizji TVN.

Chcielibyśmy dzisiaj opowiedzieć pewną historię – powiedział do jurorów "Mam Talent!" 24-letni Janek Obroślak, lider zespołu "Moow mi Janek" i chwycił za swoją gitarę akustyczną. Wtedy piątka muzyków zagrała nastrojową piosenkę "Widzę Cię znów" w stylistyce kojarzonej z popularnym Edem Sheeranem.

"I choć dzisiaj jeszcze nie wiem, czy to ma jakiś sens/ Będę czekał, choćby jutra nie miało być" – śpiewał Janek z Kocka. Na gitarze elektrycznej grał 23-letni Jakub Stasikowski (na zdjęciu pierwszy z prawej), pochodzący z Łęcznej i znany tutejszej publiczności z występów w zespole "The Ravel", który działał przy Centrum Kultury w Łęcznej.

Chylińska: To jest piękne!

Występ zespołu "Moow mi Janek" na castingu "Mam Talent!" można było oglądać w telewizji TVN - 20 października. Młodzi muzycy cieszyli się już z samego występu w programie, który ogląda nawet 3 mln widzów.  

Okazało się jednak, że zachwycili jurorów. - To było po prostu piękne! To było bardzo męskie. Świetny tekst – stwierdziła Agnieszka Chylińska.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig 

ODCINEK Z ZESPOŁEM MOOW MI JANEK (ICH WYSTĘP OD 30 MIN. 50 SEK.) - LINK 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE