Górniczki zmarnowały dwa karne, ale wygrały w sparingu (WIDEO, BRAMKI)

Opublikowano:
Autor:

Górniczki zmarnowały dwa karne, ale wygrały w sparingu (WIDEO, BRAMKI) - Zdjęcie główne

WiadomościW emocjonującym meczu zawodniczki Górnika Łęczna pokonały piłkarki AZS PSW Biała Podlaska 3:1. Zobacz bramki:

Mecz odbył się na sztucznej płycie. Już w 10 minucie bramkę dla Górniczke zdobyła Emilia Zdunek. Chwilę później rzut karny zmarnowała Ewelina Kamczyk. W 55 minucie wyrównały zawodniczki AZD, dzięki trafieniu Elżbiety Edel.

Górniczkom udało się jednak zdobyć jeszcze dwa gole. W 67 minucie bramkarkę gości pokonała Weronika Zawistowska, a w 80 minucie wynik na 3:1 ustaliła Gabriela Grzywińska.

21-latka zmarnowała rzut karny, ale udało jej się dopaść do piłki odbitej przez bramkarkę rywalek i wpakowała ją do siatki.

W sobotnim sparingu na boisko wróciła Karolina Koch. 27-letnia reprezentantka Polski przez ostatnie 550 dni leczyła kontuzjowane kolano. Przeszła operację, po której jej noga przestała się zginać. Teraz z jej zdrowiem jest już lepiej, dzięki czemu Górniczki są mocniejsze w pomocy.