Reklama

Kandydaci do Rady Powiatu w Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Kandydaci do Rady Powiatu w Łęcznej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Poniżej publikujemy nazwiska kandydatów na radnych powiatowych.  

OKRĘG 1

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1CHOMA Artur Mariusz36Łęczna
2KARPOWICZ Marzenna Katarzyna43Cyców
3ZABOROWICZ Krzysztof66Ciechanki
4TRYKSZA Agnieszka Iwona41Bekiesza
5MAŁOCHA-GIEROBA Ewa Barbara59Puchaczów
6ROMANOWSKI Jarosław31Cyców

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1RUTKOWSKI Zbigniew62Cyców
2CHACIEWICZ Justyna Barbara37Cyców Kolonia Druga
3BARTNICZUK Marian58Cyców
4SZPONAR-GOŁĘBIOWSKA Agnieszka Edyta46Turowola-Kolonia
5WICHROWSKI Rafał40Wólka Cycowska
6KOWALCZYK Katarzyna Małgorzata38Cyców

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WIĘCŁAWSKA-SIWEK Małgorzata Anna39Cyców
2ZAWROTNIAK-BOGUSZ Justyna Monika29Głębokie
3FILIPEK Jarosław Jan39Puchaczów
4BŁASZCZUK Karol36Świerszczów Kolonia
5KURSA Grzegorz44Ostrówek
6BEDNARUK Lucyna65Głębokie

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1BACZYŃSKI VEL MRÓZ Jan Michał71Cyców
2GARGOL-SZUREK Dorota40Małków
3JANOWSKI Mirosław52Ludwinów
4ZAWROTNIAK Teresa Elżbieta54Stary Stręczyn
5ZĄBKOWSKI Adam44Bogdanka

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1NIWIŃSKI Adam60Puchaczów
2KOWALSKI Adam44Cyców
3ROCZON Wiesława Antonina67Ostrówek
4MAZURKIEWICZ Agnieszka Grażyna47Puchaczów
5KĘDZIERSKA Alicja Agata45Cyców
6BIEGAJ Arkadiusz Marian52Cyców
 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WIŚNIEWSKA Krystyna68Jaszczów
2STEFAŃCZUK Urszula Maria54Milejów
3SKRABUCHA Adam Piotr62Łysołaje Kolonia
4ZGOLIŃSKI Wojciech Władysław60Milejów
5KOWALSKI Karol Łukasz33Górne

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1JADWIŻUK Grzegorz52Milejów
2PAWLAK Beata47Milejów
3OLESZEK Andrzej Zbigniew42Milejów
4SEROKA-KURA Katarzyna45Górne
5KOWALSKI Dariusz52Łęczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KANASZEWSKI Andrzej58Łańcuchów
2RYMCZUK Elżbieta Barbara59Milejów
3KOZAK Joanna Beata49Milejów-Osada
4OLEJNIK Karol Łukasz36Białka
5CIOS Artur Sebastian44Milejów
 

 

OKRĘG 2

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WIŚNIEWSKA Krystyna68Jaszczów
2STEFAŃCZUK Urszula Maria54Milejów
3SKRABUCHA Adam Piotr62Łysołaje Kolonia
4ZGOLIŃSKI Wojciech Władysław60Milejów
5KOWALSKI Karol Łukasz33Górne

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1JADWIŻUK Grzegorz52Milejów
2PAWLAK Beata47Milejów
3OLESZEK Andrzej Zbigniew42Milejów
4SEROKA-KURA Katarzyna45Górne
5KOWALSKI Dariusz52Łęczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KANASZEWSKI Andrzej58Łańcuchów
2RYMCZUK Elżbieta Barbara59Milejów
3KOZAK Joanna Beata49Milejów-Osada
4OLEJNIK Karol Łukasz36Białka
5CIOS Artur Sebastian44Milejów
 
 
OKRĘG 3

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1CHOLEWA Roman Władysław61Łęczna
2SŁOWIK Daniel36Łęczna
3BUJAK Małgorzata59Rossosz
4KORSZLA Elżbieta51Łęczna
5GÓRECKI Józef Alfred57Trębaczów
6OLSZAK-WINIARSKA Maria62Łęczna
7KONOPKA Zbigniew Waldemar66Łęczna
8MIKOŁAJEWSKA Monika Teresa43Łęczna
9OBEL-SZUREK Anna Katarzyna44Łęczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1LENDZION Grzegorz44Łęczna
2PIENIAK Zbigniew57Łęczna
3KONDRACKA Beata Joanna51Milejów
4NOWAK Miłosz Piotr34Łęczna
5STAŃCZYK Stanisław Adam65Łęczna
6SUSZ Barbara37Łęczna
7ZNAJOMSKI Jan Radosław25Łęczna
8FIEDEŃ Agnieszka Ewa52Łęczna
9SIUDA Bożena58Łęczna

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1OSOWSKI Dawid Marceli41Zofiówka
2KORNATKA Bożena Tamara61Łęczna
3ADAMCZYK Kazimierz58Łęczna
4SZCZERBA Ewa44Łęczna
5JOWIK Łukasz34Łęczna
6NIKITOVIĆ Ewa Joanna32Łęczna
7PAKUŁA Jerzy Zbigniew53Łęczna
8ZABŁOCKA Aneta Barbara48Łęczna
9WIŚNIEWSKI Piotr Mariusz43Ciechanki Krzesimowskie

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1JASTRZĘBSKI Piotr58Nowogród
2WŁODARSKI Piotr44Łęczna
3MICHALAK Wincenty63Łęczna
4BRZOSKOWSKA Halina61Łęczna
5TRĄBKA Renata43Łęczna
6SUPROWICZ Kinga Urszula45Łęczna
7LEWCZUK Izabela38Łęczna
8KUBICKI Jacek Edward48Łęczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KOSIARSKI Teodor Edwin63Łęczna
2KUCZYŃSKI Grzegorz33Łęczna
3BORKOWSKA Krystyna Bronisława67Łęczna
4LENART Marcin Kamil37Łęczna
5BORUCH Dorota Joanna56Łęczna
6WÓJCICKI Paweł30Łęczna
7GÓŹDŹ Ewa Marzena51Łęczna
8BARUK Teresa57Łęczna
9PŁAZA Konrad27Łęczna

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1ONYSZKO Arkadiusz Jerzy44Jaszczów
2TARKOWSKI Mirosław51Łęczna
3SOCHA Malwina Weronika31Łęczna
4CHAŁUPNIK Krzysztof55Zakrzów
5JASKUŁECKA Jadwiga Danuta52Łęczna
6STARZEWSKA Teresa58Podzamcze
7DUDEK Agata42Łęczna
8GARDYGA Konrad Roman38Łęczna
9ZIELIŃSKI Michał37Zalesie
 

OKRĘG 4

 

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1NIEDŹWIADEK Zdzisław Czesław61Kijany
2ZABŁOTNA Mariola Danuta48Dratów
3DĘBAŁA Arkadiusz50Jawidz
4CZARNECKA Anna Wacława53Grądy
5CHUDZIK Marek Jan44Zawieprzyce

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1CZECH Szymon40Ludwin-Kolonia
2PODLODOWSKI Stanisław Krzysztof59Kijany Kościelne
3HAŁAS Katarzyna Grażyna53Dratów
4BROŃSKA Ilona23Spiczyn
5JANOCIŃSKI Grzegorz Bogumił42Zezulin Pierwszy

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOLIŃSKI Paweł Sebastian39Kijany
2WOŹNIAK Michał33Zezulin Pierwszy
3GAJOS Joanna34Zawieprzyce Kolonia
4BIAŁEK Ryszard67Ludwin Kolonia
5CHABROS Izabella Anna35Kocia Góra

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNA SPRAWA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1KRZYSIAK Mirosław Czesław62Spiczyn
2SZUMIŁO Zbigniew64Kijany
3BUŁDIN Elżbieta62Jawidz
4GRYGLICKA Marianna57Spiczyn
5POTAPIUK Mirosław49Uciekajka

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1WOŹNIAK Michał29Stoczek
2GĄSIOR Izabela31Ziółków
3KASPEREK Dariusz Tomasz47Ludwin Kolonia
4KRZYSIAK Krystyna Zdzisława50Charlęż-Kolonia
5PODLODOWSKI Adam54Nowa Wólka

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA ŁĘCZNA

Numer na liścieNazwisko i ImionaWiekMiejsce zamieszkania
1TRAWIŃSKA Iwona38Ludwin
2SKRZYPCZAK Tomasz36Zezulin Pierwszy
3SOWIŃSKI Kamil18Dratów

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE