Reklama

Kandydaci na burmistrza w ogniu pytań mieszkańców [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kandydaci na burmistrza w ogniu pytań mieszkańców [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Który kandydat obiecuje budowę basenu, a który przekonuje, że ta inwestycja utopi gminę w długach? Kto mówi, że w naszym mieście brakuje gospodarza? Jak kandydaci chcieliby walczyć z bezrobociem w Łęcznej? Co obiecywali w rozmowie z „Tubie Łęcznej”? – przed niedzielnymi wyborami warto obejrzeć nasze wideo. 

Już w niedzielę 16 listopada wybierzemy burmistrza na kolejne cztery lata. Spytaliśmy mieszkańców Łęcznej o to, jakie są ich oczekiwania wobec władz miejskich, czego im brakuje w naszym mieście, jak oceniają obecnego burmistrza.

Zobaczcie nasz materiał i posłuchajcie co mówią mieszkańcy i kandydaci na fotel burmistrza: Teodor Kosiarski (Wspólna Sprawa), który ubiega się o reelekcję, a także Lech Tor (PiS) i Mariusz Fijałkowski (Lepsza Łęczna). 

 

Teodor Kosiarski – jest burmistrzem Łęcznej od dwunastu lat, wcześniej przeszedł wszystkie szczeble hierarchii górniczej i objął funkcję dyrektora technicznego, którą pełnił przez sześć lat i dyrektora ds. inwestycji (dwa lata).

Mariusz Fijałkowski – radny miejski, doktorant prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, uczy prawa administracyjnego w dwóch szkołach dla dorosłych.

Lech Tor – radny miejski w Łęcznej, wcześniej przez osiem lat był radnym w Szczebrzeszynie, jest pracownikiem podziemnym w spółce Lubelski Węgiel „Bogdanka” (przez prawie trzy lata był członkiem zarządu tej spółki).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE