Reklama

Kandydat na burmistrza obiecuje nowe przedszkole i kino

Opublikowano:
Autor:

Kandydat na burmistrza obiecuje nowe przedszkole i kino  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kampania wyborcza ruszyła na dobre. Leszek Włodarski, który jako pierwszy ogłosił swój start w walce o fotel burmistrza Łęcznej przedstawił swój program.

- To program nie tylko mój, ale przede wszystkim mieszkańców. Jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich grup społecznych. Bardzo cieszę się, że jestem częścią łęczyńskiej społeczności i ją współtworzę. Czas na merytoryczną, programową dyskusję o Łęcznej - mówi Leszek Włodarski, obecny zastępca burmistrza Łęcznej.

Kandydat Wspólnej Sprawy zapowiada remonty dróg wiejskich i miejskich – ul. Gwarków, Wiklinowej, ulic na Pasterniku, a także budowę nowych ulic – łączącej Wierzbową z Wyszyńskiego i alei Jana Pawła II z Wyszyńskiego. Włodarski obiecuje też budowę co najmniej 500 miejsc parkingowych. 

W swoim programie zakłada także dalszą rewitalizację Parku Podzamcze, odnowienie Starego Miasta z nowym rynkiem i przestrzenią do wypoczynku, a także m. in. modernizację basenu i budowę wodnego placu zabaw.

Kandydat w sferze oświaty zapowiada takie inwestycje, jak budowa nowego przedszkola czy docieplenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej, a w obszarze kultury budowę kina i muzeum, a także rozszerzenie i zmianę oferty kulturalnej.

Jakich kontrkandydatów będzie miał Włodarski?

Przypomnijmy, że we wtorek Prawo i Sprawiedliwość jako swojego kandydata na burmistrza przedstawiło Piotra Winiarskiego.  

W sobotę ma go zaprezentować także komitet Lepsza Łęczna. Nieoficjalnie mówi się, że tym kandydatem ma być Mariusz Fijałkowski.

Na giełdzie nazwisk jest jeszcze obecny burmistrz Teodor Kosiarski (Wspólna Sprawa), który w rozmowie ze "Wspólnotą Łęczyńską" przyznał, że zamierza startować w wyborach samorządowych, ale nie doprecyzowal, czy chodzi o ubieganie się o reelekcję.  

 

Leszek Włodarski (Wspólna Sprawa), 40 lat Absolwent Politechniki Lubelskiej na kierunku nauczyciel informatyki. Zastępca burmistrza Łęcznej, wcześniej wicedyrektor (2009-2013), a następnie dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Łęcznej, w której spędził zarówno lata szkoły podstawowej, jak i liceum. Leszek Włodarski jest zastępcą burmistrza od lutego 2016 roku. Zainteresowania: sport, rekreacja, informatyka i nowinki technologiczne, podróże. Żonaty, dwójka dzieci

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE