Reklama

Kandydat na wójta publikuje wymowne zdjęcie. "Może mu coś zaszkodziło"

Opublikowano:
Autor:

Kandydat na wójta publikuje wymowne zdjęcie. "Może mu coś zaszkodziło" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości "Nie! Tomasz Suryś nie będzie moim zastępcą (jak zostanę wójtem)" – taki napis widnieje na koszulce, którą ubrał kandydat na wójta gminy Milejów Andrzej Hartfil. Zdjęcie w tej koszulce umieścił na swoim profilu w serwisie społecznym Facebook. 

- Ta koszulka powstała rok temu, kiedy PiS miało w planach wprowadzić dwukadencyjność wójtów działającą wstecz. Wtedy obecny wójt Tomasz Suryś nie mógłby kandydować i rozeszła się plotka, że w takiej sytuacji to ja zostanę wójtem, a Suryś będzie moim zastępcą – tłumaczy Andrzej Hartfil.

- Chyba ta plotka miała popsuć mój obraz, bo wójt nie cieszy się najlepszą opinią ostatnimi czasy. Stosuje absolutnie złe metody zarządzania gminą: brakuje konsultacji, dialogu, strategii rozwoju gminy. Tę plotkę odgrzano po dożynkach, dlatego postanowiłem wyjąć tę koszulkę z szafy – dodaje.

Co na to wójt Tomasz Suryś, który będzie walczył o piątą kadencję na stanowisku wójta? - Mogę potwierdzić, że nigdy nie będę zastępcą Hartfila. Zresztą nikt mnie nie pytał, czy w ogóle bym chciał. Nie rozumiem tej retoryki kampanijnej – mówi wójt Tomasz Suryś.  

I dodaje: - Pan Hartfil umieścił to zdjęcie 10 godzin po dożynkach, może mu coś troszkę zaszkodziło. Zupełnie przypadkowo siedzieliśmy razem przy stole z mieszkańcami Kolonii Łysołaje i Cyganki. Może chciał się odciąć od tej całej sytuacji. 

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE