Reklama

Kino plenerowe ze "spadającymi gwiazdami"

Opublikowano:
Autor:

Kino plenerowe ze "spadającymi gwiazdami" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażacy przywieźli wodę i napełnili nią zbiorniki, które podtrzymywały duży ekran. W ten sposób na placu międzyosiedlowym przy ulicy Wierzbowej w Łęcznej drugi raz stanęło kino plenerowe. Pierwszy film obejrzało około 350 osób. 

Impreza rozpoczęła się już po południu od festynu rodzinnego, w czasie którego łęcznianie pokazali się z jak najlepszej strony, pomagając dziewczynce, która zemdlała. Za pomoc dziękuje mama Oli, Renata Trąbka.

Ekran był trzy razy większy niż w ubiegłym roku. Wymiary 8 x 14 metrów. Na dużym ekranie wyświetlone zostały 2 filmy. Z myślą o najmłodszych Urząd Miejski w Łęcznej przygotował projekcję filmu animowanego o przygodach wesołych pingwinów "Happy Feet. Tupot małych stóp 2". Natomiast nieco starsi obejrzeli wysoko oceniany film "Iluzja", w którym grupa iluzjonistów podczas swoich przedstawień obrabowuje banki, a ukradzione pieniądze rozdaje publiczności.

W czasie drugiego filmu po godz. 22.00 niektórzy zadzierali głowy, było można było zobaczyć kilkadziesiąt spadających meteorytów Perseoidów.

fot. UM Łęczna 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE