Reklama

Komendant policji w Lęcznej i jego zastępca odwołani

Opublikowano:
Autor:

Komendant policji w Lęcznej i jego zastępca odwołani  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od środy "szefyfem" Łęcznej jest mł. insp. Paweł Paździor, dotychczas I zastępca komendanta miejskiego policji w Lublinie. 

Piątkowe Święto Policji było ostatnim w garnizonie łęczyńskim z komendantem powiatowym insp. Jarosławem Brylem i jego zastępcą, nadkom. Jackiem Deptusiem. Obaj odchodzą i awansują. 

Insp. Jarosław Bryl do Warszawy, na stanowisko zastępcy dyrektora Biura Kryminalnego Komendy Głównej Policji. Nadkom. Jacek Deptuś do Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

- Z dniem 1 sierpnia komendant wojewódzki policji powierzył panu Jackowi Deptusiowi obowiązki pierwszego zastępcy komendanta miejskiego policji w Lublinie - informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego. - Również z dniem 1 sierpnia panu Pawłowi Paździorowi, dotychczas pierwszemu zastępcy komendanta miejskiego, zostały powierzone obowiązki komendanta powiatowego policji w Łęcznej.

Przypomnijmy. Odchodzący komendant pracował w Łęcznej od marca 2016 roku. Zastąpił insp. Sławomira Zagojskiego, który po pięciu latach pracy w Łęcznej awansował na I zastępcę komendanta wojewódzkiego policji w Lublinie.

Jarosław Bryl pracę rozpoczął w roku 1995 w Komendzie Rejonowej Policji w Lublinie. Później pełnił funkcje kierownika referatu rewiru dzielnicowych. Od 2003 roku był zastępcą komendanta I Komisariatu w Lublinie, a od 2005 komendantem VI Komisariatu Policji w Lublinie. Od roku 2006 pracował na stanowisku naczelnika Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą KWP w Lublinie, a następnie szefował KPP w Łęcznej. Aktywnie wspierał starania łęczyńskich samorządowców w sprawie utworzenia w Łęcznej prokuratury. 

Jolanta Chwałczyk

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE