Reklama

Kosiarski chce stworzyć podstrefę ekonomiczną koło Łęcznej [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Kosiarski chce stworzyć podstrefę ekonomiczną koło Łęcznej [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na 40 hektarach mają lokować się firmy, które będą wykonywały usługi związane z budową i funkcjonowaniem elektrowni – takie plany Teodor Kosiarski przedstawił na konferencji prasowej, na której pojawili się politycy PO i PSL, którzy zadeklarowali poparcie dla obecnego burmistrza w jego w walce o reelekcję. 

Podstrefa ekonomiczna ma powstać w Starej Wsi koło Łęcznej, czyli przy terenach, gdzie planowana jest budowa elektrowni. W jej utworzeniu Kosiarskiemu chce pomóc między innymi prezydent Lublina Krzysztof Żuk (PO).

Więcej o tym pomyśle dowiecie się z wideo nagranego w czasie czwartkowej konferencji w hotelu Secession, na której politycy mówili także, na jakim etapie są przygotowania do budowy elektrowni w Starej Wsi. 

 

Na konferencji obecni byli: radny sejmiku wojewódzkiego Krzysztof Bojarski (PO), prezydent Lublina Krzysztof Żuk (PO), burmistrz Łęcznej Teodor Kosiarski (Wspólna Sprawa), wicemarszałek województwa lubelskiego Krzysztof Grabczuk (PO), asystent eurodeputowanego Krzysztofa Hetmana Daniel Słowik (PSL) i radny powiatu łeczyńskiego Roman Cholewa (PSL). 

 

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na forum jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny. (Art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks Wyborczy, DZ.U. 2011 Nr 421 poz. 112 z późn. zm.)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE