Reklama

Kto na burmistrza?

Opublikowano:
Autor:

Kto na burmistrza? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Teodor Kosiarski będzie ubiegał się o reelekcję. O fotel burmistrza powalczy z nim na pewno Lech Tor, kandydat Prawa i Sprawiedliwości.

Teodor Kosiarski rządzi Łęczną prawie dwanaście lat. - Chcę kontynuować projekty, które rozpocząłem, przede wszystkim rewitalizację Starego Miasta. Drugą bardzo ważną sprawą jest dalsza modernizacja infrastruktury zgodnie z nowym planem zagospodarowania przestrzennego, m. in. budowa profesjonalnego chodnika i drogi dojazdowej z Bobrownik do szpitala (przedłużenia ulicy Wierzbowej - przyp. red.) - mówi burmistrz Kosiarski.

- Nie chcę, żeby zajmowali się tym nieodpowiedzialni ludzie, którzy chcą robić ścieżki w polu jak dla zająca - dodaje. Teodor Kosiarski podkreśla, że nie należy już do żadnej partii politycznej (dawniej należał do SLD). Jest kandydatem komitetu Wspólna Sprawa.

O fotel burmistrza będzie walczył także Lech Tor. Były wiceprezes spółki Lubelski Węgiel Bogdanka, radny miejski obecnej kadencji startuje z list PiS. - Mam kilka pomysłów na to, aby Łęczna szła w dobrym kierunku i żeby lepiej się żyło mieszkańcom naszego miasta, ze szczególną uwagą przyjrzałbym się potrzebom najuboższych - mówi Lech Tor. 

A kogo wystawi Lepsza Łęczna, komitet opozycyjnych radnych miejskich? - Mamy już swojego kandydata, ale oficjalnie ogłosimy jego nazwisko w przyszłym tygodniu - mówi radny miejski Mariusz Fijałkowski. 

Decyzji w sprawie kandydata nie podjęła jeszcze łęczyńska PO.

Przypomnijmy, że wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE