Reklama

Łęczna: W niedzielę kino plenerowe

Opublikowano:
Autor:

Łęczna: W niedzielę kino plenerowe  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dmuchana zjeżdżalnia i place zabaw, gry i konkursy dla dzieci, animatorzy zabaw oraz wieczorny pokaz filmów na wielkim ekranie to atrakcje przygotowane na festyn rodzinny, który odbędzie się w niedzielę 12 sierpnia na placu międzyosiedlowym przy ul. Wierzbowej. Wstęp wolny.

Od godz. 14.00 na dzieci będą czekały dmuchańce, w tym duża zjeżdżalnia i tor przeszkód. Animatorzy będą malować twarze i organizować atrakcje dla najmłodszych. 

O godz. 16.30 pojawi się lubelska grupa Scena Juno, zapewniając świetną zabawę przy muzyce, a także wiele ciekawych konkursów. Dla dzieci darmowa wata cukrowa i popcorn.

Wieczorem, o godz. 20.00, rozpocznie się projekcja pierwszego filmu. Najmłodsi będą mogli obejrzeć film animowany o przygodach wesołych pingwinów "Happy Feet. Tupot małych stóp 2". Natomiast nieco starsi o godz. 22.00 będa mogli obejrzeć wysoko oceniany film "Iluzja", w którym grupa iluzjonistów podczas swoich przedstawień obrabowuje banki, a ukradzione pieniądze rozdaje publiczności. Organizator zapewnia krzesełka.

W przypadku brzydkiej pogody impreza odbędzie się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Jaśminowej.

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE