Reklama

Łęczyńska kapela na szczycie Lublisty

Opublikowano:
Autor:

Łęczyńska kapela na szczycie Lublisty  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już drugi tydzień utwór „State od mind” utrzymuje się na pierwszym miejscu listy przebojów Radia Lublin. „Nie liczyliśmy na taki sukces" - mówią muzycy. 

Rockowy zespół AConite tworzy obecnie trio: gitarzysta Michał Ornatowski, basista Krzysztof Kot i perkusista Przemek Majewski. Nadal szukają wokalisty, ale w międzyczasie nie próżnują i zdecydowali się wpuścić na listę kawałek instrumentalny. Chcieli sprawdzić, jak zostanie odebrany na liście, w której słuchamy utworów zespołów z całej Lubelszczyczny. Ciekawość się opłaciła - kawałek szybko znalazł się na szczycie Lublisty.

- Szczerze mówiąc nie liczyliśmy, że nasz „State” odniesie taki sukces i zdobędzie szczyt Lublisty. Włożyliśmy w niego naprawdę bardzo dużo pracy i spędziliśmy wiele godzin na próbach dopracowując najdrobniejsze szczegóły. Wiedzieliśmy, że jest dobrym utworem który trzeba zrobić idealnie – mówi basista Krzysztof Kot.

I dodaje: - Nie moglibyśmy go dopracować tak szczegółowo i ćwiczyć tak intensywnie gdyby nie uprzejmość pana dyrektora Centrum Kultury, który udostępnia nam sale... Dzięki panie dyrektorze. Teraz nie osiądziemy na laurach, tylko jedziemy dalej i mocno trenujemy. Pierwsze miejsce jest dużym motywatorem i motorem napędowym do dalszej jeszcze cięższej pracy, daje nam pewność, że ludzie nadal chcą słuchać takiej muzyki i jest na nią zapotrzebowanie.

Utworu „State od mind” posłuchacie na stronie Lublisty - wejdź. Tam również możecie wspomóc zespół swoim głosem.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE