Reklama

Łęczyńskie morsy pobiły rekord! (wideo, zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

Łęczyńskie morsy pobiły rekord! (wideo, zdjęcia) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Takiego zlotu morsów jeszcze tu nie było - 193 osoby weszły dzisiaj do jeziora Piaseczno. Tym samym łęczyńskie morsy ustanowiły swój kąpielowy rekord. 

"Łęczyńskie morsy z corsy" - tak nazywa się grupa od kilku lat organizująca zimowe kąpiele nad Piasecznem. Pierwszym razem było tylko pięć osób, które przyjechały właśnie jedną corsą. Dzisiaj aut nad jeziorem było tyle, co w środku lata. 

Bicie rekordu miało miejsce na plaży z molem - od strony Resortu Piaseczno. Morsy spotykają się tu w każdą niedzielę w południe. Dzisiaj skuli dużo więcej lodu niż zwykle, bo na listę zapisało się aż 193 osoby chętnych zimowych kąpieli. Na imprezę przyjechały m. in. morsy z Lublina, Bychawy i Urszulina. 

Przed wejściem do wody, morsy wzięły udział w rozgrzewce poprowadzonej przez łęczyńskiego trenera MMA Konrada Płazę. Po wyjściu z wody rozgrzali się przy ognisku i tańczyli do muzyki granej przez zespół Mezar.

Jak morsy, a wśród nich burmistrz Leszek Włodarski czuli się po wyjściu z wody? - przeczytasz w papierowym wydaniu "Wspólnoty Łęczyńskiej" - pd wtorku 26 lutego w Twoim punkcie sprzedaży! 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE