Reklama

Licytacje dla Mai z Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Licytacje dla Mai z Łęcznej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 1500 osób pomaga Mai na Facebokowej grupie z licytacjami. Dziewczynka zmaga się z autyzmem. Licytują m. in. zabawki, sprzęt AGD i dania w łęczyńskich i lubelskich restauracjach. 

Wszystkie zebrane pieniądze zostaną przekazane na badania, leki i suplementy dla Mai, która ma zdiagnozowany autyzm dziecięcy i epilepsję. Leczenie biomedyczne przekracza finansowe możliwości rodziców dziewczynki. Konsultacje lekarskie, suplementy i badania są bardzo kosztowne, tak samo jak utrzymanie diety.

LICYTACJE DLA MAI - LINK 

Dieta Mai oparta jest bowiem na ekologicznych produktach bez glutenu, nabiału i cukru. Jednorazowe wyjście do sklepu z ekożywnością to wydatek 100, 200 zł. Każdego miesiąca wydatki na leczenie zaczynają się od 3 tysięcy wzwyż i zależą od tego co aktualnie zaleci lekarz.

- Niby nie tak dużo, a jednak obok zwykłych kosztów życia codziennego ciężko jest takie pieniądze uzbierać z domowego budżetu czeroosobowej rodziny - mówi mama Mai. 

- Każdy z nas ma w domu jakies niepotrzebne rzeczy. Jeśli ktos miałby ochotę przekazać coś od siebie na licytację to zapraszam serdecznie - dodaje.

Zasady są proste. Licytujemy wg zasad określonych przez właściciela przedmiotu czy usługodawcę. Po wygranej licytacji wpłacamy pieniądze na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"
Alior Bank S.A. 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem: 30661 Smosarska Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


Po czym wysyłamy potwierdzenie przelewu do osoby wystawiajacej aukcję.

 

Zdjęcie

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE