Reklama

Martyna Buczek Miss Powiatu 2018 (zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

Martyna Buczek Miss Powiatu 2018 (zdjęcia) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielny wieczór na dożynkowej scenie w Ludwinie o tytuł najpiękniejszej walczyło sześć pań z powiatu łęczyńskiego, w wieku od 15 do 21 lat. 

Miss oraz dwie wicemiss, na gorąco pytane przez "Wspólnotę" o wrażenia powtarzały, że są zaskoczone, szczęśliwe i chciałyby kontynuować tę przygodę, startując w kolejnych konkursach.

Miss Powiatu 2018 i Miss Publiczności została Martyna Buczek, 15 lat, uczennica Gimnazjum nr 2 w Łęcznej: - Bardzo się cieszę, naprawdę się nie spodziewałam. W przyszłości chciałabym pójść na prawo i zostać sędzią. Uczę się w Gimnazjum nr 2 w Łęcznej. Moje ulubione przedmioty to chemia i język polski. Uwielbiam grać w siatkówkę, interesuję się muzyką i śpiewem, gram na gitarze. 

- Lubię moje miasto, dobrze się tu czuję, może kiedyś wyjadę, ale na razie jest OK -  mówi Martyna Buczek, królowa piękności powiatu łęczyńskiego. .
 
Pierwsza Wicemiss, Diana Morawska, ma 16 lat, mieszka w Milejowie: - Jestem uczennicą klasy biologiczno-chemicznej LO Zamoyskiego w Lublinie. Na co dzień spędzam czas z rodziną i dużo się uczę, bo planuję swoją przyszłość związać z medycyną. Uwielbiam tańczyć, lubię śpiewać i jeździć na rowerze. 
 
Druga Wicemiss, Agnieszka Zielińska z Jawidza, ma 21 lat: - Najbardziej cenię sobie znajomość języków obcych i lubię podróżować. Bardzo dobrze władam angielskim i niemieckim, obecnie uczę się hiszpańskiego, bo będąc za granicą tak zakochałam się w tym języku, że teraz pragnę tylko tego, by mówić jak rodowita Hiszpanka.

JCh

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE