Reklama

Marzeniem praca w Lidlu?

Opublikowano:
Autor:

Marzeniem praca w Lidlu? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czasie Mitingu Pracy największe kolejki ustawiały się do stanowisk przedstawicieli niemieckiej sieci dyskontów. W Lidlu, który zostanie otwarty w Łęcznej za niecałe dwa miesiące zatrudnienie znajdzie ponad 20 osób. 

Miting Pracy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, szczególnie młodych kobiet. – Jestem masażystką, skończyłam niedawno szkołę, otrzymałam dyplom, ale nie mogę znaleźć pracy – mówi 21-letnia Karolina, która ustawiła się w jednej z dwóch długich kolejek do stanowiska Lidla.

Chcą do Lidla

Jak mówi Karolina Drob, kierownik rejonu sprzedaży, która zajmuje się rekrutacją pracowników do powstającego w Łęcznej Lidla, w naszym mieście zatrudnienie znajdzie 16 pracowników sklepu, którzy będą m. in. obsługiwali kasę, utrzymywali porządek w sklepie, odpowiadali za ekspozycję. Potrzeba także kierownika i maksymalnie sześciu jego zastępców. Praca będzie dwuzmianowa – w godz. 6-14 i 14-22.

Oprócz stałych zarobków pracownicy Lidla mogą liczyć m. in. na bezpłatną, prywatną opiekę medyczną i bogaty pakiet socjalny, w tym bony i paczki.

Otwarcie sklepu należącego do tej sieci w Łęcznej przewidziane jest na 27 listopada lub 3 grudnia.

Mąż górnik, żona bez pracy?

Poziom bezrobocia w powiecie łęczyńskim należy do stosunkowo niskich – 8,6 proc., przy 11,9 proc. w skali kraju, stan na 30 września. W tym dniu w łęczyńskim urzędzie pracy zarejestrowanych było 2152 osoby, z czego 56 proc. stanowiły kobiety.

W czasie Mitingu Pracy, który odbył się w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego można było też spytać o możliwość pracy w spółce MR Bogdanka, która w przyszłym roku chce zatrudnić kilkadziesiąt osób do pracy pod ziemią. Uczestnicy mitingu podchodzili też do stanowisk policji, wojska i takich firm jak KAMPOL-Fruit czy Impel Cleaning.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE