Reklama

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w Łęcznej (zdjęcia)

Opublikowano:
Autor:

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w Łęcznej (zdjęcia) - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W tym roku przypada wyjątkowa - 30 rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. 20 listopada to szczególna data, która powinna zwracać naszą uwagę na dzieci i ich prawa. Pamiętały o tym łęczyńskie instytucje.

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka organizowanych przez UNICEF Polska w Przedszkolu Publicznym nr 1 im. Marii Konopnickiej w Łęcznej zorganizowano spotkanie z pracownikiem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej, dzieci obejrzały prezentację multimedialną i bajkę edukacyjną dotyczącą Konwencji Praw Dziecka. W tym dniu dzieci oraz pracownicy przedszkola ubrani byli na niebiesko, przedszkolaki wykonały plakaty,  wzięły udział w konkursie plastycznym dotyczącym Praw Dziecka.

W obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka włączyły się także instytucje lokalne: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej, Urząd Miejski w Łęcznej, Starostwo Powiatowe, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna, Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Centrum Kultury oraz Lubelski Klub Sportów Walki „DAN”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE