Mieli się kurować, a wrócili z koronawirusem

wiadomosci Tak skończył się pobyt małżeństwa z powiatu łęczyńskiego w sanatorium w Krynicy-Zdroju.

kk

Opublikowano: 4 sierpnia 2020 08:04 | Aktualizacja: 4 sierpnia 2020 08:04

W środę, 29 lipca, służby sanitarne poinformowały o dwóch mieszkańcach powiatu łęczyńskiego chorych na Covid-19 - na tę chwilę są to jedyne aktywne przypadki koronawirusa w powiecie łęczyńskim.

Zakażeni to kobieta i mężczyzna powyżej 60 roku życia. Oboje mieli kontakt z przypadkiem potwierdzonym. Zarazili się w jednym z ognisk koronawirusa w Małopolsce.

(…)

POZOSTAŁO 70 PROC. TEKSTU

 

Więcej w papierowym wydaniu „Wspólnoty Łęczyńskiej” i elektronicznej wersji gazety – LINK.

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Mniej zbulwersowany

    Zbulwersowany piszesz tak bo co nie zaprosili Cię? A tę imprezę sam widziałeś czy powiedział Ci kolega kolegi z drugiego końca Polski? Wszystko to wyssane z palca i pomówienia.

  • 2 miesiące temu | ocena +9 / -2

    Zbulwersowany

    Zrobili po powrocie imprezę i nie zgłosili tego sanepidowi. Udają, że nic takiego nie miało miejsca, a mówi się o imprezie na 30 osób. To jest skandaliczne. Cała wieś o tym wie i nikt tego nie zgłosił.