Mieszkańca Łęcznej zgubił zapach marihuany

wiadomosci Młody mężczyzna wpadł w ręce policji wczoraj przed jednym ze sklepów. Miał pecha, bo zapach marihuany wyczuł od niego wychodzący ze sklepu naczelnik jednego z wydziałów łęczyńskiej komendy.

KWP w Lublinie

Opublikowano: 22 września 2020 08:18 | Aktualizacja: 22 września 2020 08:18

Wczoraj będący na wolnym naczelnik Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego łęczyńskiej komendy wychodząc z zakupów jednego ze sklepów zauważył stojącego nieopodal młodego mężczyznę. Zapewne przeszedłby obok niego obojętnie, gdyby nie fakt, że poczuł od niego dosyć specyficzny zapach. Przeczucie podpowiadało mu, że był to zapach marihuany. O swoich podejrzeniach powiadomił dyżurnego. Na miejscu szybko pojawił się dzielnicowy. Jak się okazało, naczelnik „miał nosa”, bowiem przy 26-latku ujawniono zawiniątko z zielonym suszem.

 

Mieszkaniec Łęcznej został zatrzymany, zaś marihuana zabezpieczona. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.