Reklama

Milejów: Wykorzystali seksualnie 18-latkę?

Opublikowano:
Autor:

Milejów: Wykorzystali seksualnie 18-latkę?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja zatrzymała dwóch młodych mieszkańców gminy Milejów w związku z wykorzystaniem seksualnym nastolatki. Jeden z nich miał podać dziewczynie pigułkę gwałtu, a następnie doprowadzić do czynności seksualnej. 18-latka obudziła się po wszystkim.

W poniedziałek w okolicach Milejowa 18-latka spotkała się z dwoma kolegami. W samochodzie mieli ją częstować środkiem odurzającym, a także podali jej napój, do którego bez wiedzy dziewczyny dodali jakąś substancję. Jaką? – to bada prokuratura.

Po wypiciu napoju 18-latka straciła przytomność. Gdy obudziła się po kilku godzinach miała wymięte ubranie i potargane włosy. W tym czasie znajomi dziewczyny łowili ryby nad rzeką.

Po powrocie do domu dziewczyna opowiedziała o wszystkim matce, która zawiadomiła pogotowie. W szpitalu okazało się, że koledzy najprawdopodobniej podali jej tzw. pigułkę gwałtu. Obaj zostali zatrzymani przez policjantów.

23-letni Sebastian B. usłyszał zarzut doprowadzenia podstępem pokrzywdzonej do innej czynności seksualnej poprzez podanie jej nieustalonej substancji. Grozi za to do ośmiu lat więzienia. Odpowie także za częstowanie 18-latki narkotykiem. Zarzut dotyczący środka odurzającego usłyszał także 23-letni Damian W. 

Podejrzani twierdzą, że ich koleżanka nie została wykorzystana seksualnie.

Więcej w papierowym wydaniu „Wspólnoty Łęczyńskiej” – od wtorku 17 grudnia w Twoim punkcie sprzedaży!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE