Milionowe kredyty Niwińskiego i merce Rybaka

wiadomosci 308,7 tys. zł zarobił w 2019 r. Piotr Rybak, pełniąc funkcję dyrektora szpitala w Puławach. Wspólnie z żoną członek zarządu powiatu łęczyńskiego ma dom i dwa mieszkania o łącznej wartości 794 tys. zł.

Kamil Kulig

Opublikowano: 24 lipca 2020 06:59 | Aktualizacja: 24 lipca 2020 07:00

Małżonkowie Rybak posiadają także m.in. mercedesa z 2018 roku, jednak radny nie podał jego wartości. Niezłe fury ma też Bożena Kornatka. Trzycyfrową kwotę za pracę na etacie przytulił także Szymon Czech, sekretarz gminy Ludwin.

Z kolei na konto Andrzeja Kanaszewskiego w 2019 r. wpłynęło łącznie 211,3 tys. zł. Prowadzi on duże gospodarstwo w gminie Milejów, na którym uprawia pomidory. Dochód z działalności rolniczej Kanaszewskiego wyniósł 92 tys. zł. Jako prezes Spółki Wodno-Ściekowej w Milejowie zarobił 89,8 tys. zł. Podobną funkcję ma także Artur Choma, który jest dyrektorem Zakładu Gospodarki Komunalnej w Puchaczowie, gdzie zarobił 99,2 tys. zł.

Największe oszczędności posiada Bożena Kornatka. Najbardziej zadłużonym radnym jest Adam Niwiński.

Zaglądamy do kieszeni radnych powiatu łęczyńskiego. W tabeli szczegóły ich oświadczeń majątkowych za 2019 rok.

(…)

Majątki wszystkich radnych w papierowym wydaniu „Wspólnoty Łęczyńskiej” i elektronicznej wersji gazety – LINK.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.