Reklama

Minister Soboń przywiózł obietnicę obwodnicy

Opublikowano:
Autor:

Minister Soboń przywiózł obietnicę obwodnicy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Tym samym skradł show podczas godziny z przemówieniami. Ile godzin poświęciły gotowaniu, pieczeniu i pleceniu wieńców panie - ale także panowie - przygotowując wyśmienity poczęstunek i konkursowe wieńce, pokazała galeria wieńców i tacki pełne przysmaków w rękach uczestników uroczystości. 

To PiS-owski wiec, a nie dożynki - komentowała blok przemówień grupka łęczyńskich radnych. - Agitacja trwała znacznie dłużej niż prezentacja wieńców. Jedyny samochód oklejony podobiznami kandydata, jaki wjechał na plac dożynkowy, to samochód z Soboniem (nieco dalej stał drugi - z Andrzejem Pruszkowskim, też z PiS - przyp. JCh).

Rzeczywiście Artur Soboń był wszędzie. Na oklejonym samochodzie, na scenie i na placu dożynkowym, gdzie za posłem dzielącym się bochnami podążali młodzi ludzie wręczający obdzielonym chlebem wyborczą broszurę Sobonia.

Mimo gęstej przedwyborczej atmosfery to mieszkańcy naszych sześciu  gmin "rządzili" na dożynkach, uwijając się pod namiotami imponująco udekorowanych stoisk. Prezentując na scenie swoje talenty śpiewacze i taneczne doskonalone w domach kultury. O kolorycie święta stanowiły wspaniałe wieńce, dekoracje z owoców, warzyw zbóż i słomy, stroje ludowe Pań z Kół Gospodyń Wiejskich i malownicze Stowarzyszenie Chorągiew Zamku w Zawieprzycach. Samorządowcy i politycy - dziękowali i obiecywali.

- W ramach rządowego projektu 100. obwodnic jako pierwszy złożony został przeze mnie wniosek na obwodnicę Łęcznej - zapowiedział Artur Soboń, wiceminister infrastruktury i rozwoju, parlamentarzysta i "czwórka" na liście PiS do sejmu z naszego okręgu - po to, aby poprawić konkurencyjność regionu, konkurencyjność kopalni i całego mniejszego biznesu, ale przede wszystkim, aby poprawić jakość i bezpieczeństwo życia mieszkańców.
(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Jolanta Chwałczyk

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE