Reklama

Myślał, że umawia się z 13-latką. Umówił się z policją

Opublikowano:
Autor:

Myślał, że umawia się z 13-latką. Umówił się z policją  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali 32-letniego górnika z Łęcznej, który za pośrednictwem portalu internetowego usiłował umówić się z 13-latką. Proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. Poprosił o numer telefonu i esemesem chciał umówić się na spotkanie. Nie wiedział, że po drugiej stronie komputera i telefonu jest dwóch nastolatków, którzy przygotowali pułapkę. Wczoraj Marcin W. usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwo grozi mu do trzech lat więzienia.

- Prowokację przygotowali dwaj 19-latkowie, którzy korespondowali z mężczyzną na portalu społecznościowym, umówili sìę z nim w wyznaczonym miejscu. Kiedy się pojawił, sami go ujęli i zadzwonili na policję. Wtedy 32-letni Marcin W. został zatrzymany - mówi asp. sztab. Grażyna Mazur z łęczyńskiej policji. 

Mężczyzna myślał, że umawia się na spotkanie z 13-latką. Twierdził, że ma 30 lat i proponował poddanie się tzw. innej czynności seksualnej. 

Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania nawiązania za pośrednictwem sieci teleinformatycznej oraz telekomunikacyjnej kontaktu z małoletnią poniżej lat 15 w celu innej czynności seksualnej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do trzech więzienia. 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Marcin W. odbywał już karę w systemie nadzoru elektronicznego. W konflikt z prawem popadał przez narkotyki. Ostatnio pracował jako górnik.   

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE