Reklama

Niepokonany Jurkowski

Opublikowano:
Autor:

Niepokonany Jurkowski - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz trzeci zwycięzcą plebiscytu na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Łęczyńskiego 2019 został asp. szt. Zbigniew Jurkowski.

- Celem plebiscytu jest wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego, który jest najlepiej postrzegany i doceniany przez społeczeństwo - mówi sierż. szt. Izabela Zięba z łęczyńskiej policji. 

Pierwszym etapem zmagań dzielnicowych było głosowanie Czytelników "Wspólnoty". W kolejnym etapie dzielnicowi byli oceniani pod kątem realizacji planów priorytetowych. Po zsumowaniu poszczególnych etapów, komisja wyłoniła zwycięzców.

Tytuł "Najlepszego dzielnicowego powiatu łęczyńskiego 2019 r." uzyskał po raz kolejny asp. szt. Zbigniew Jurkowski – dzielnicowy gminy Puchaczów. Drugie miejsce w zmaganiach zajął sierż. szt. Marcin Jakubczyk obsługujący osiedle Bobrowniki i część osiedla Słonecznego w Łęcznej. Trzecie miejsce przypadło w udziale asp. szt. Dariuszowi Radko, który na co dzień opiekuje się rejonem gminy Ludwin.

Zwycięzca plebiscytu asp. szt. Zbigniew Jurkowski w służbie jest od 1991 r., dzielnicowym został w 2000 r. Lubi książki i filmy o tematyce historycznej, kolekcjonuje stare motocykle. Jego rejon to gmina Puchaczów.

 Asp. Zbigniewowi Jurkowskiemu i wszystkim dzielnicowym serdecznie gratulujemy!

Kamil Kulig

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE