Reklama

Nowy plac zabaw nad Piasecznem

Opublikowano:
Autor:

Nowy plac zabaw nad Piasecznem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości  Na plaży nad jeziorem Piaseczno od strony leśniczówki i przy remizie w Uciekajce stoją już urządzenia do zabawy dla najmłodszych.

Dzieci korzystają już ze zjeżdżalni, huśtawek i karuzeli. Przy placach są nowe ławki i kosze na śmieci. W Uciekajce stanie także drewniana altana. 

- Dodatkowo nad jeziorem Piaseczno powstanie ścieżka zdrowia i 30-metrowa kładka po bagnie na granicy wody i trzcin, którą będzie można dojść na drugą plażę, a przy okazji oglądać ciekawe okazy roślin, którym turyści robią często zdjęcia. Kładka będzie miała więc także charakter dydaktyczny - mówi gminy Ludwin wójt Andrzej Chabros. 

Nowy plac zabaw podoba się panu Karolowi ze Świdnika, którego spotkaliśmy nad jeziorem Piaseczno, gdzie odpoczywał z żoną i dzieckiem.

- Dzięki nowej infrastrukturze zarobią lokalni przedsiębiorcy prowadzący bary czy agroturystykę. Mamy trochę tych jezior w okolicy, ale jedzie się tam, gdzie jest najlepsza infrastruktura i można coś robić przez cały dzień, a nie tylko smażyć się na plaży - mówi pan Karol. 

Place zabaw powstały za pieniądze unijne. Koszt obu placów to 100 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE