Reklama

Odnaleźli zaginioną staruszkę

Opublikowano:
Autor:

Odnaleźli zaginioną staruszkę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkudziesięciu policjantów poszukiwało 77-letniej pensjonariuszki jednego z zakładów opiekuńczo-leczniczych w gminie Milejów. Udało się ją odnaleźć po kilku godzinach.  

Zgłoszenie o jej zaginięciu funkcjonariusze otrzymali w sobotę wieczorem. - Natychmiast rozpoczęły się poszukiwania. Brali w nich udział policjanci, strażacy, mieszkańcy i przewodnik z psem tropiącym. Łącznie w działaniach uczestniczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Mundurowi i mieszkańcy przeczesywali okolicę: pola, tereny kolejowe i pobliskie miejscowości – informuje Magdalena Krasna, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej.

Do odnalezienia zaginionej przyczyniła się 16-letnia mieszkanka gminy Milejów. - Nastolatka wskazała miejsce, w którym kilka godzin wcześniej widziała zaginioną – mówi Magdalena Krasna.

Dziewczyna wskazała okolice torów kolejowych i właśnie tam odnalazła się pensjonariuszka zakładu opiekuńczego, od którego oddaliła się o trzy kilometry. Wyziębioną kobietę natychmiast przekazano załodze karetki pogotowia ratunkowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE