Reklama

Paulina Mazurek niepokonana? To już ostatnia prosta

Opublikowano:
Autor:

 Paulina Mazurek niepokonana? To już ostatnia prosta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od czterech tygodni z pierwszego miejsca naszego plebiscytu na Człowieka Roku 2019 Ziemi Łęczyńskiej nie schodzi Paulina Mazurek z Zezulina, pełna pasji i energii nauczycielka oraz instruktorka muzyki w Gminnym Centrum Kultury w Ziółkowie (gmina Spiczyn). W tegorocznym plebiscycie Wspólnoty od początku prym wiodą kobiety. Głosowanie zakończy się jutro tuż przed północą.

Z gminy, gdzie działa Paulina Mazurek, jest Joanna Gajos, która goni pierwszą od czterech tygodni mieszkankę Zezulina. Mimo to w ostatnim tygodniu dystans między paniami zmniejszył się jedynie o dwa oczka.

Zajmująca drugie miejsce Gajos mieszka w Zawieprzycach. Od wielu lat udziela się charytatywnie, współorganizuje imprezy w powiecie łęczyńskim, jest stylistką gwiazd muzyki rozrywkowej.

Trzecie miejsce zajmuje Joanna Wronisz, łęczyńska bibliotekarka, organizująca kursy komputerowe dla łęczyńskich seniorów, a także spotkania międzypokoleniowe, motywacyjne, ruchowe, literackie i teatralne.

O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w naszym tygodniku kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS: 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do naszej redakcji (adres w stopce redakcyjnej) wypełniony kupon.

Głosowanie trwa do środy, 11 marca, do godz. 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE