Reklama

Paulina Mazurek wciąż na prowadzeniu

Opublikowano:
Autor:

Paulina Mazurek wciąż na prowadzeniu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Czołówka wciąż należy do kobiet. Mija trzeci tydzień naszego plebiscytu. 

Zajmująca pierwsze miejsce Paulina Mazurek z Zezulina, to pełna pasji i energii nauczycielka oraz instruktorka muzyki w Gminnym Centrum Kultury w Ziółkowie. W ostatnim tygodniu otrzymała trzy głosy.

Na drugim i trzecim miejscu także bez zmian. Na drugiej pozycji uplasowała się Joanna Gajos. Mieszkanka Zawieprzyc od lat udziela się charytatywnie, współorganizuje imprezy w powiecie łęczyńskim, jest stylistką m.in. gwiazd muzyki rozrywkowej. Liczba głosów Joanny Gajos jest od dwóch tygodni "zamrożona". 

Głosów przybyło za to trzeciej Joannie Wronisz, która od 1990 roku pracuje w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej. Od dziewięciu lat organizuje kursy komputerowe dla łęczyńskich seniorów, a także spotkania międzypokoleniowe, motywacyjne, ruchowe, literackie i teatralne.

O oczko wyżej wskoczył lewicowy aktywista z Łęcznej, Hubert Znajomski, który obecnie zajmuje czwartą pozycję.

Zdjęcie

O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w naszym tygodniku kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS: 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do naszej redakcji (adres w stopce redakcyjnej) wypełniony kupon.

Głosowanie trwa do środy, 11 marca 2020 r. do godz. 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE