Reklama

Paulina Mazurek zostawia resztę w tyle

Opublikowano:
Autor:

 Paulina Mazurek zostawia resztę w tyle - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pół tysiąca głosów oddali już Czytelnicy w naszym plebiscycie na Człowieka Roku Ziemi Łęczyńskiej 2019. Od trzech tygodni z pierwszego miejsca nie schodzi Paulina Mazurek z Zezulina. Koniec głosowania w środę 11 marca tuż przed północą!

To pełna pasji i energii nauczycielka oraz instruktorka muzyki w Gminnym Centrum Kultury w Ziółkowie. W ostatnim tygodniu powiększyła prowadzenie nad drugą Joanną Gajos o 44 oczka.

Joanna Gajos jest mieszkanką Zawieprzyc. Od lat udziela się charytatywnie, współorganizuje imprezy w powiecie łęczyńskim, jest stylistką gwiazd muzyki rozrywkowej.

Na trzecim miejscu jest Joanna Wronisz, łęczyńska bibliotekarka, organizująca kursy komputerowe dla łęczyńskich seniorów, a także spotkania międzypokoleniowe, motywacyjne, ruchowe, literackie i teatralne.

O zwycięstwie zdecyduje suma głosów oddanych za pomocą publikowanych w naszym tygodniku kuponów oraz głosów SMS.

Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata (koszt SMS: 2,46 zł z VAT) lub dostarczyć do naszej redakcji (adres w stopce redakcyjnej) wypełniony kupon.

Głosowanie trwa do środy, 11 marca 2020 r. do godz. 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

Zdjęcie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE