Reklama

Pięć osób na mszy. Komunikat parafii św. Barbary

Opublikowano:
Autor:

Pięć osób na mszy. Komunikat parafii św. Barbary  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W swoich najczarniejszych przewidywaniach nigdy nie sądziłem, że jako kapłan będę namawiał wiernych, by nie przychodzili do kościoła. Jednak teraz jest to dla nas czas próby, ale również współodpowiedzialności za nas wszystkich - pisze na stronie parafii św. Barbary, jej proboszcz ks. Andrzej Lupa. Komunikat parafii:

"Drodzy wierni!

Z racji zaostrzenia przepisów dotyczących zgromadzeń, do 5 osób, mając na uwadze troskę o bezpieczeństwo wszystkich, prosimy o zastosowanie się do nakazu Ministra Zdrowia.

Prosimy Was o pozostanie w domach. Mszy św. będzie można wysłuchać w telewizji i radio, a także w Internecie. Na naszej stronie internetowej jest link do liturgii sprawowanej w naszym kościele - LINK. Na Mszę św. mogą przyjść tylko przedstawiciele rodzin, którzy zamówili Mszę św., po jednej osobie. Wszyscy inni niech pozostaną w domu.

W swoich najczarniejszych przewidywaniach nigdy nie sądziłem, że jako kapłan będę namawiał wiernych, by nie przychodzili do kościoła. Jednak teraz jest to dla nas czas próby, ale również współodpowiedzialności za nas wszystkich.

Niech czas osamotnienia, który wzbudzi w naszych sercach tęsknotę za Bogiem i normalnością zaowocuje dziękczynieniem za to, co mamy na co dzień."

Proboszcz ks. Andrzej Lupa

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE