Reklama

Pieszy potrącony na ulicy Chełmskiej

Opublikowano:
Autor:

Pieszy potrącony na ulicy Chełmskiej  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna szedł w nocy środkiem jezdni i nie miał na sobie odblasków. Czy był trzeźwy? - pokażą wyniki przeprowadzonego badania krwi. 

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godz. 1 w nocy na ulicy Chełmskiej poza terenem zabudowanym.

Kierowca audi potrącił na łuku jezdni 33-letniego mieszkańca Włodawy, który szedł środkiem drogi. Nie miał na sobie żadnych elementów odblaskowych, mimo że poruszał się poza terenem zabudowanym w miejscu nieoświetlonym.

Pieszy trafił z urazem nogi do szpitala w Łęcznej. 24-letni łęcznianin, który jechał audi był trzeźwy. Potrąconemu pieszemu pobrano krew - wyniki pokażą, czy w jego organizmie obecny był alkohol. 

Przypominamy, że od 31 sierpnia każdy pieszy, który porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących.

- Zachęcamy również o używanie odblasków nie tylko poza terenem zabudowanym, ale wszędzie tam, gdzie poruszamy się pieszo. Koszt kamizelki, czy innych elementów odblaskowych to zaledwie kilka złotych. Pamiętajmy nawet niewielki element odblaskowy może uratować nam życie – podkreśla sierż. sztab. Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE