Reklama

Piknik "Radość Dzieciom" pod starostwem

Opublikowano:
Autor:

Piknik "Radość Dzieciom" pod starostwem  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W programie piątkowego pikniku m.in. dmuchany plac zabaw, pokazy sprzętu policyjnego i strażackiego, prezentacje grup rekonstrukcyjnych.

W piątek o godz. 11 na terenach pod Starostwem Powiatowym w Łęcznej rozpocznie się I Plenerowy Piknik Rekreacyjny pod hasłem „Radość dzieciom”. Piknik odbędzie się z okazji Dnia Dziecka i przeniesienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej.

Piknik towarzyszył będzie uroczystemu otwarciu nowych pomieszczeń poradni. - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajdująca się obecnie na III piętrze budynku przy al. Jana Pawła II 95 zostaje przeniesiona na parter tej samej lokalizacji, aby ułatwić możliwość skorzystania z jej usług osobom niepełnosprawnym, starszym, chorym czy też rodzicom z małymi dziećmi – tłumaczą urzędnicy starostwa.

W programie pikniku m.in.: prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z placówek oświatowych z terenu powiatu łęczyńskiego, pokazy Stowarzyszenia „Chorągiew” Zamku z Zawieprzyc oraz Słowiańskiego Grodu z Wólki Bieleckiej; prezentacje z udziałem służb ratowniczych i mundurowych z udzielania pierwszej pomocy, kodeksu zachowania się na drodze i w sytuacjach niebezpiecznych oraz historii polskiej wojskowości połączone z pokazem sprzętu służb mundurowych. Ponadto w programie: stoisko wirtualnej rzeczywistości 3D, dmuchany plac zabaw oraz zabawy ruchowe pod okiem animatorów.

Utrudnienia dla kierowców

"Informujemy, że w dniu 31 maja (piątek) będą utrudnienia w ruchu w obrębie budynku Starostwa Powiatowego. Wyłączony z użytku zostanie parking a na obszarze wokół urzędu odbywać się będzie „ I Plenerowy Piknik Rekreacyjny ”. Starostwo Powiatowe tego dnia czynne będzie w zwykłych godzinach pracy" - poinformowało starostwo.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE