Reklama

Plebiscyt na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Łęczyńskiego 2019

Opublikowano:
Autor:

Plebiscyt na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Łęczyńskiego 2019 - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do którego dzielnicowego mieszkańcy mają największe zaufanie? Którzy najlepiej radzą sobie z planami priorytetowymi wyznaczonymi dla swoich rejonów?- pokaże Plebiscyt na Najlepszego Dzielnicowego Powiatu Łęczyńskiego 2019 zorganizowany przez KPP w Łęcznej przy udziale "Wspólnoty Łęczyńskiej". 

To już trzecia edycja plebiscytu, który Komenda Powiatowa Policji w Łęcznej organizuje za naszym pośrednictwem. Dwukrotnie najwięcej głosów Czytelników "Wspólnoty" zdobył asp. szt. Zbigniew Jurkowski, dzielnicowy z Puchaczowa.

W tegorocznym plebiscycie oprócz głosów Czytelników brana będzie pod uwagę także ocena planów priorytetowych dzielnicowych poszczególnych rejonów.

Głosować można na dwa sposoby:

- wycięty i wypełniony kupon dostarczyć należy do redakcji (adres w stopce redakcyjnej) oraz do skrzynki w poczekalni KPP w Łęcznej i w punktach przyjęć dzielnicowych na terenie gmin;

- wysyłając SMS na numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata - koszt SMS 2,46 zł z VAT. Zdjęcia i sylwetki dzielnicowych poniżej. 

Głosowanie potrwa do północy 5 listopada.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE