Reklama

Prezydent docenił chleb ludwiński

Opublikowano:
Autor:

Prezydent docenił chleb ludwiński - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska” w Ludwinie została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie AgroLiga 2013 w kategorii „firma” za chleb ludwiński i żytni ludwiński. 

„Doceniam rzutkość, z jaką prowadzą Państwo swoją działalność produkcyjną i sprzedażową, wykorzystując tradycyjne receptury piekarnicze i rozwijając dodatkowe rodzaje aktywności” – pisze Bronisław Komorowski w liście gratulacyjnym do ludwińskich spółdzielców.

– To ogromne wyróżnienie i splendor dla naszej firmy. Ciężka praca i zaangażowanie, dzięki którym uzyskujemy wysoką jakość, stosowanie tradycyjnych i oryginalnych metod, nie idą na marne – mówił Wojciech Szymański, prezes GS w Ludwinie, zaraz po tym jak odebrał list z rąk prezydenta w Pałacu Namiestnikowskim.

- Nagroda jest ukoronowaniem naszych starań. Zapewniam jednak, że nie spoczniemy na laurach, konkurencja nie śpi. A smak sukcesu będzie tylko zachęcał nas wszystkich do dalszego wysiłku i starań – dodał.

Z wyróżnienia w prestiżowym konkursie Agroligi dumny jest też Andrzej Chabros, wójt gminy Ludwin. - Pracowitość, kreatywność i odwaga zawsze będą w cenie. Ta nagroda pokazuje, że warto się starać, bo włożony wysiłek i  jego efekty są dostrzegane już nie tylko z perspektywy lokalnej, ale także i krajowej – podkreślał wójt. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE