Reklama

Robert Jamiński kontra Justyna Abramik

Opublikowano:
Autor:

Robert Jamiński kontra Justyna Abramik - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Oboje związani są z milejowską kulturą. Oboje zbierają najwięcej głosów. Justyna Abramik propaguje śpiew. Robert "Jamnik" Jamiński - taniec i w plebiscycie "Wspólnoty" właśnie powrócił na pierwsze miejsce, które w ub. tygodniu ustąpił wokalistce WITA-MINY D. 

Za nami trzeci tydzień głosowania i druga zmiana na prowadzeniu. Od początku czwarty już plebiscyt na Człowieka Roku 2018 Ziemi Łęczyńskiej przebiega pod znakiem dynamicznego pojedynku między Czytelnikami głosującymi na Roberta "Jamnika" Jamińskiego, który właśnie powrócił na pozycję lidera i na Justynę Abramik, prowadzącą w ub. tygodniu.  

Dalsze losy plebiscytu, który potrwa do końca lutego, są w rękach naszych Czytelników. Kto wygra? 

Głosować można na dwa sposoby. 

Pierwszy - za pośrednictwem kuponów publikowanych co tydzień na naszych łamach. Należy je wyciąć, wpisać imię i nazwisko kandydata, a następnie dostarczyć do naszej redakcji. Osobiście lub wysyłając pocztą na adres "Wspólnoty Łęczyńskiej" podany w stopce redakcyjnej (s. 2).

Drugi sposób głosowania to głosowanie SMS-owe. Aby oddać głos na wybranego kandydata, należy wysłać SMS pod numer 72051 o treści wskazanej przy nazwisku kandydata. 

Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Głosowanie trwa do 28 lutego do godziny 23:59. O zaliczeniu głosów z kuponów decyduje data ich faktycznego wpłynięcia do siedziby redakcji w regulaminowym terminie.

 

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE