Reklama

Rzucał kotem, a potem go kopał

Opublikowano:
Autor:

Rzucał kotem, a potem go kopał - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Strażnicy miejscy szukają mężczyzny, który w ten sposób potraktował bezbronne zwierzę. Ma około 50 lat i wąsy - zapamiętała młoda mieszkanka Łęcznej.

To ona zobaczyła jak w czwartek po godz. 20.45 w okolicach skweru przy ul. Bogdanowicza wąsaty mężczyzna w wieku około 50 lat kopał i rzucał kotem. 

- Szedł z transporterem dla zwierząt i nagle zaczął nim potrząsać, wymachiwać, aż w końcu wyrzucił z niego kota i zadał mu kilka kopnięć – opowiada młoda kobieta, przed którą mężczyzna zbiegł. Ona zajęła się kotem i zgłosiła sprawę straży miejskiej. 

Strażnicy przejęli kota od zgłaszającej i udali się we wskazane miejsce zdarzenia. Niestety nie znaleźli opisanego mężczyzny.

Kot został przetransportowany i umieszczony w gabinecie weterynaryjnym. Po wstępnych oględzinach lekarz nie stwierdził poważniejszych obrażeń oprócz silnego stresu i nieznacznych stłuczeń. Kotek ma ok. 2-3 lat, zadbany, jest bardzo dobrze utrzymany, wysterylizowany i z całą pewnością udomowiony, ma łągodne usposobienie.

Strażnicy prowadzą czynności w kierunku ustalenia tożsamości mężczyzny, który nieludzko potraktował bezbronne zwierzę. Ktokolwiek posiada informacje mogące przyczynić się do ustalenia oprawcy lub zainteresowane adopcją kotka proszony jest o kontakt ze Strażą miejską w Łęcznej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE