Reklama

Reklama

Seniorzy z Ludwina i Lubartowa prezentują eko działania.

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Seniorzy z Ludwina i Lubartowa prezentują eko działania. - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z radością przyjmujemy kolejne zgłoszenia do konkursu „Eko Senior”. Tym razem prezentujemy grupy seniorskie z Ludwina i Lubartowa.

Reklama

W każdym wydaniu tygodników i na portalach internetowych drukujemy kartę zgłoszeniową. Do niej prosimy tylko dołączyć opis, realizację działań, zdjęcia i zgłosić swój udział drogą mailową pod adres: mokrzycka@24wspolnota.pl, lub bezpośrednio do redakcji.

Patronat honorowy nad projektem „Eko Senior”objęła Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A.   

Sprawni i bezpieczni seniorzy z PCK w Lubartowie
Do konkursu zgłosiła się grupa seniorów działająca przy PCK w Lubartowie. W swoim zgłoszeniu napisali:


- Udział seniorów w zajęciach gimnastyki wzmacnia organizm, podnosi witalność, zwiększa wydolność oddechową poprzez ćwiczenia z grupą. Na zajęciach nordic walking senior poznaje różne formy aktywności ruchowej. Marsze z kijkami są doskonałą chwilą integracji z przyjaciółmi. To czas zwiedzania Lubartowa i okolic. Samoobrona to zajęcia, które wzmacniają poczucie bezpieczeństwa. Seniorzy rozwijają sprawność fizyczną. Na zajęciach z tańca seniorzy radują się tańcem i śpiewem.
Zabawa karnawałowa, marsz nordic walking i ognisko w stajni Stanka, grzybobranie, to tylko część atrakcji, w których brali udział seniorzy.


 

 

Seniorzy z Ludwina: wielorazowe torby i drugie życie słoików

Do konkursu zgłosił się Klub Seniora działający w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Ludwinie.

 W swoim zgłoszeniu piszą:

"Seniorzy w Ludwinie własnoręcznie przygotowują prace plastyczne związane z ekologią. Wykonują torby wielokrotnego użytku, malują je farbami dodając charakteru i stylu. Dodatkowo wykorzystują stare słoiki, które mogą służyć do przechowywania różnych rzeczy, przyozdabiają podkładki pod szklanki wykorzystując do tego serwetki. Seniorzy z Ludwina robią także ekologiczne sałatki z produktów, które sami wyhodowali w swoich ogródkach".

 

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE