Reklama

Spała na ziemi w mroźną noc

Opublikowano:
Autor:

Spała na ziemi w mroźną noc - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie miała na sobie butów ani skarpet, a temperatury wskazywały 10 stopni na minusie. Spała pijana przy moście w miejscowości Charlęż Kolonia – w takim stanie policjanci znaleźli 39-letnią mieszkankę gminy Spiczyn.   

W nocy z poniedziałku na wtorek kobieta po kłótni z konkubentem wyszła z domu nie informując dokąd się udaje. Gdy kobieta do wieczora nie wróciła, mężczyzna zaczął jej szukać na własną rękę, a następnie rodzina powiadomiła policję. Policjanci z Łęcznej podjęli akcję poszukiwawczą.

W trakcie działań funkcjonariusze o godz. 22.50 odnaleźli kobietę. Znajdowała się przy moście na rzece Bystrzyca w miejscowości Kolonia Charlęż.

- 39-latka spała na ziemi, na stopach nie miała butów ani skarpet. Policjanci obudzili kobietę, która jak się okazało była nietrzeźwa, wyczuwalna była od niej silna woń alkoholu. Zaginiona miała problemy z komunikowaniem i poruszaniem się – informuje sierż. Anna Biziorek z komendy w Łęcznej.

Policjanci udzielili pomocy kobiecie i na miejsce wezwali karetkę. 39-latka ze względu na stan zdrowia została przekazana pogotowiu ratunkowemu

Dzięki szybko i sprawnie przeprowadzonej akcji poszukiwawczej udało się odnaleźć zaginioną i uniknąć tragedii. Przy temperaturze -10º C, niekompletnym ubraniu i stanie upojenia alkoholowego kobiecie groziło wychłodzenie – dodaje sierż. Biziorek. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE