Reklama

Stare Miasto na nowo – zaproszenie na drugie spotkanie

Opublikowano:
Autor:

Stare Miasto na nowo – zaproszenie na drugie spotkanie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd miejski zaprasza na drugie otwarte spotkanie w ramach konsultacji społecznych dotyczących przebudowy Rynku II w wraz z przyległymi ulicami. Spotkanie odbędzie się w czwartek o godzinie 12 w sali Rady Miejskiej w Łęcznej przy Placu Kościuszki 22.

- W konsultacjach mogą uczestniczyć wszyscy zainteresowani rozwojem Starego Miasta, którzy mają pomysły na zagospodarowanie przestrzeni Rynku II i przyległych ulic. Spotkanie poprowadzi ekspert do spraw konsultacji – zapowiada Grzegorz Kuczyński, rzecznik urzędu miejskiego w Łęcznej.

Od dzisiaj do 22 września każdy będzie mógł zgłosić swoją propozycję, nawet kiedy nie będzie mógł uczestniczyć w spotkaniach. Poniżej zamieszczamy do pobrania fiszkę „Opis pomysłu na rewitalizację Rynku II w Łęcznej” (ikonka pod tekstem). Po pobraniu fiszki i jej wypełnieniu można przesyłać propozycje w formie elektronicznej na adres mailowy mwroblewski.cse@vp.pl oraz pocztą lub osobiście na adres Urzędu Miejskiego w Łęcznej, 21-010 Łęczna, Plac Kościuszki 5 pokój nr 17.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE