Reklama

Starosta nie płaci za śmieci Onyszki

Opublikowano:
Autor:

 Starosta nie płaci za śmieci Onyszki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Arkadiusz Onyszko jest zameldowany pod tym adresem, ale tu nie mieszka - przyznał wprost starosta Krzysztof Niewiadomski w podpisanym przez siebie oświadczeniu. Czy to oznacza, że były reprezentant Polski, którego tuż przed wyborami zameldował w swoim domu Niewiadomski, nie mógł startować w wyborach do rady powiatu łęczyńskiego? Tymczasem sprawuje funkcję radnego i członka zarządu powiatu.

Choć o tym, że Onyszko wcale nie mieszka w powiecie łęczyńskim, mówiło się już dużo wcześniej, wszelkie wątpliwości rozwiało pytanie o... opłatę śmieciową. 

Gmina Milejów rutynowo weryfikuje liczbę osób mieszkających pod poszczególnymi adresami pod kątem opłaty za odpadki, która jest naliczana od liczby mieszkańców w danym gospodarstwie domowym. Weryfikacja liczby osób jest dokonywana m.in. po zmianach meldunkowych.

Taka zmiana tuż przed ubiegłorocznymi wyborami samorządowymi nastąpiła w domu przyszłego starosty łęczyńskiego, szefa powiatowych struktur Prawa i Sprawiedliwości Krzysztofa Niewiadomskiego.

Jak informowaliśmy we "Wspólnocie", tuż przed wyborami samorządowymi Niewiadomski zameldował w swoim domu w Jaszczowie Arkadiusza Onyszko, popularnego bramkarza, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej.

(…)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty Łęczyńskiej (dostępnym w punktach sprzedaży).

Kamil Kulig 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE