Reklama

Starosty nie było w pracy jedną trzecią 2019 roku

Opublikowano:
Autor:

Starosty nie było w pracy jedną trzecią 2019 roku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Co najmniej 104 dni w ub. r. przebywał na zwolnieniu lekarskim starosta łęczyński Krzysztof Niewiadomski. Wykorzystał też 11 dni urlopu. Nie było go więc w pracy prawie cztery miesiące.

Przypomnijmy, że kłopoty zdrowotne starosty zaczęły się w czerwcu 2019 roku, kiedy to złamał nogę w Nałęczowie podczas jednej z konkurencji na szkoleniu integracyjnym pracowników starostwa. Na sesję absolutoryjną przyjechał na wózku inwalidzkim.  

- Przypomnę, że decyzje o odwołaniu starosty podejmuje rada i - tak sobie myślę - że może zechcieć podjąć taką decyzję wobec mojej osoby, nie chcąc starosty, który co miesiąc jest w szpitalu. Tymczasem, to w całym moim życiu czwarty taki pobyt, wcześniej byłem w wieku 20 lat i jak się urodziłem – mówił niedługo po wypadku w rozmowie ze "Wspólnotą" Krzysztof Niewiadomski.

Rzeczywiście starosty bardzo długo nie było w pracy, przede wszystkim ze względów zdrowotnych.

Jak poinformowało nas Starostwo Powiatowe w Łęcznej, od 1 stycznia do 16 grudnia 2019 roku Krzysztof Niewiadomski przebywał na zwolnieniu lekarskim aż 104 dni. W tym okresie wykorzystał także 11 dni urlopu. Łączne 115 dni to prawie cztery miesiące nieobecności, a więc jedna trzecia roku.

Kiedy starosta jest nieobecny, zastępuje go wicestarosta Michał Pelczarski.

Zdjęcie

M. in. na 20-leciu powiatu łęczyńskiego starosta pojawił się o kulach. 

Kamil Kulig

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE