Reklama

Reklama

Szkoła "czwórka" włączyła się w pomoc dziewczynce

Opublikowano: 10 grudnia 2020 15:31
Autor: Społeczność szkoły | Zdjęcie: https://www.siepomaga.pl/laura-sma

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci Rodzice proszą o pomoc w dramatycznej walce o swoją córeczkę Laurę. Społeczność Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej nigdy nie pozostawała obojętna na cierpienie, dlatego chcemy się włączyć w pomoc dla maleńkiej dziewczynki.

Reklama

 

Laura ma kilkanaście miesięcy i cierpi na nieuleczalną chorobę SMA typ 2. Rdzeniowy zanik mięśni. Choroba postępuje w zastraszającym tempie, a rodzice - z zawodu lekarze, którzy na co dzień niosą pomoc innym, nie mogą pomóc własnemu dziecku. Możemy uratować Laurę, ale koszt nierefundowanej terapii genowej jest niewyobrażalnie duży – przekracza 9 milionów zł.

Dlaczego Laura? – bo poproszono nas o pomoc, bo możemy zrobić coś dobrego, wreszcie – bo jesteśmy w stanie dokonać niemalże niemożliwego. Jeśli 9 milionów ludzi wpłaci po 1 zł każdy, Laura otrzyma szansę na nowe życie.

Zdajemy sobie sprawę, że akcja pomocy Laurze nie może ograniczyć się tylko do naszej szkoły. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, instytucji, aby włączyli się w tę pomoc oraz rozpowszechnili akcję wśród swoich bliskich i znajomych. Chcemy, by akcja pomocy Laurze stała się powszechna, bo tylko wtedy mamy szansę uratować to malutkie życie.

W zbiórce pośredniczy Fundacja Siepomaga - LINK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.