Reklama

Targi Pracy już we wtorek w Łęcznej

Opublikowano:
Autor:

Targi Pracy już we wtorek w Łęcznej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Powiatowy Urząd Pracy w Łęcznej wraz z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej zapraszają na Targi Pracy, które odbędą się 24 kwietnia, w godz. 10–13 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej (Centrum Zarządzania Siecią).

Osoby odwiedzające targi mogą szukać zatrudnienia na takich stanowiskach jak: mechanik, ślusarz, elektronik, pracownik biurowy, nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel produkcji rolniczej, agent nieruchomości, pracownik produkcji lotniczej, operator frezerek CNC, tokarek, magazynier, magazynier-operator wózka widłowego, operator urządzeń przetwórstwa spożywczego, pracownik produkcji, piekarz, robotnik p/z, górnik p/z, pracownik ochrony, wykwalifikowany pracownik ochrony, kasjer, sprzedawca, opiekun osób starszych w Lublinie, pracownik sprzątający.

Osoby uczące się, które poszukują pracy na wakacje mogą znaleźć zatrudnienie w ośrodkach wypoczynku kolonijnego dla dzieci i młodzieży na stanowiskach: kelnerka, pomoc kuchenna, recepcjonistka, sprzątaczka, konserwator oraz jako inwentaryzator i kolporter ulotek.

Osoby zainteresowane praca za granicą mogą znaleźć oferty pracy na stanowiskach produkcyjnych, magazynowych oraz w branży rolniczej.

Swoją ofertę przedstawią także służby mundurowe, które w tym roku reprezentować będą Powiatowa Komenda Policji w Łęcznej oraz Wojskową Komendę Uzupełnień w Lublinie.

Przez cały czas trwania imprezy można będzie zasięgnąć porad prawnych z zakresu prawa pracy udzielanych przez przedstawicieli Państwowej Inspekcji Pracy.

Targi Pracy adresowane są do osób poszukujących zatrudnienia, pracodawców, przedsiębiorców oraz instytucji rynku pracy.

Organizacja targów stwarza możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu - pracodawcom z potencjalnymi kandydatami do pracy, a osobom poszukującym zatrudnienia daje szansę zapoznania się z zakresem/profilem działalności firm, poznania zasad rekrutacji, złożenia dokumentów aplikacyjnych, zaprezentowania siebie we wstępnych rozmowach kwalifikacyjnych

Organizatorzy zachęcają do udziału, gdyż jest to szansa, by spotkać się osobiście z wieloma pracodawcami, wypytać o wszystkie interesujące szczegóły i zostawić swoje CV. Dlatego też warto zabrać ze sobą kilka jego egzemplarzy.  Targi są też propozycją dla młodych ludzi kończących szkołę średnią, którzy chcieliby się zapoznać  z sytuacją na rynku pracy, ofertami dotyczącymi wolnych miejsc pracy, a także do zapoznania się z ofertą usług zarówno Urzędu Pracy jak i Ochotniczych Hufców Pracy.

Taka forma kontaktu pozytywnie postrzegana jest przez pracodawców i przedsiębiorców, którzy aktualnie posiadają wolne miejsca pracy lub noszą się z zamiarem zwiększenia poziomu zatrudnienia w najbliższej przyszłości.  

Pracodawców – zainteresowanych udziałem - prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Łęcznej, Al. Jana Pawła II 95 , tel. (81) 752 11 58, elektronicznie: [email protected] , lub z Punktem Pośrednictwa Pracy OHP w Łęcznej, ul. Bogdanowicza 9, e-mail: [email protected] , tel. (81) 752 31 29 do 20 kwietnia. 

Zdjęcie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE