Reklama

Uczeń rapuje o łączeniu szkół (POSŁUCHAJ)

Opublikowano:
Autor:

Uczeń rapuje o łączeniu szkół (POSŁUCHAJ) - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W mojej placówce koledzy to są ziomy/ Niestety skończymy zespół szkół niewiadomych/ Tniecie koszty, psujecie wszystko jak się podoba/ Jest droga, ale nie będzie komu przyjeżdżać z Milejowa - tak zaczyna się komentarz ucznia Jagiellończyka Bartka Bogacza , który występuje na scenie freestyle pod pseudonimem "bebe". 

Wtorkowa sesja rad powiatu wywołała burzę w środowisku uczniów trzech szkół, które chce połączyć powiat. Dyskusję nad pomysłem fuzji Jagiellończyka, szkoły górniczej i ZS w Ludwinie na gorąco komentowali internauci, którzy oglądali naszą relację na żywo. 
Najwięcej komentarzy napisali uczniowie. W twórczy sposób do tematu podszedł Bartek Bogacz, uczeń Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej, którego pasją jest freestyle, czyli spontaniczne wymyślanie rymów pod określony temat wraz z podkladem muzycznym. Tym razem jako temat obrał pomysł startoswa połączenia szkół, w tym jego Jagiellończyka. Jak wyszło? 

Posłuchajcie sami:

 

Więcej o fuzji szkół i komentarzy uczniów we "Wspólnocie Łęczyńskiej" - od wtorku 28 listopada w Twoim punkcie sprzedaży.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE