Reklama

Unieważnili konkurs na dyrektora poradni

Opublikowano:
Autor:

Unieważnili konkurs na dyrektora poradni - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Będzie trzecie podejście do konkursu na dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej.

Przypomnijmy, że pierwszy konkurs odbył się 28 czerwca, ale nie został rozstrzygnięty, bo głosowanie członków komisji zakończyło się remisem. Jedyną kandydatką na to stanowisko była Maria Radko.

W takiej sytuacji po konsultacjach z kuratorem oświaty zarząd powiatu, któremu podlega placówka powierzył stanowisko dyrektora dotychczasowej szefowej poradni Elżbiecie Juszce. Będzie pełniła obowiązki do czasu wyłonienia nowego dyrektora (maksymalnie 10 miesięcy).

Zarząd ogłosił nowy konkurs na dyrektora poradni, do którego zgłosiły się trzy kandydatki: dotychczasowa dyrektor Elżbieta Juszka, Maria Radko - była dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Podgłębokiem i Agnieszka Litwinek-Jabłoniec, pedagog specjalny w Szkole Podstawowej nr 4 w Łęcznej.

Konkurs został jednak unieważniony z przyczyn formalno-prawnych. - Członkowie komisji i kandydaci powinni zostać zawiadomieni o terminie i miejscu posiedzenia komisji nie później niż siedem dni przed terminem posiedzenia. Termin ten nie został dochowany w przypadku członków komisji – czytamy w uzasadnieniu do uchwały o unieważnieniu konkursu. 

Na zdjęciu: kadra poradni, druga z prawej obecnie pełniąca obowiązki dyrektora Elżbieta Juszka.

Kamil Kulig

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE