Reklama

Utrwal niebo, żeby zaparło dech

Opublikowano:
Autor:

 Utrwal niebo, żeby zaparło dech - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niebo z gwiazdami albo bez, zachmurzone, z promykami słońca, w różnych odcieniach błękitu. Na takie fotografie czeka biblioteka w Kijanach, organizator niecodziennego konkursu.

Zmianę koncepcji konkursu wymusiła panująca za oknem aura.

- To miała być II edycja konkursu "Zima", który organizowałam rok temu w bibliotece szkolnej w Zespole Szkół Rolniczych w Kijanach - mówi Aleksandra Jarosz, nauczyciel-bibliotekarz.

- Brak śniegu zmusił mnie jednak do poszukiwania alternatywy dla tego błota i spojrzałam na niebo. Dlaczego by nie NIEBO! I tak 15 stycznia ogłosiłam konkurs otwarty "NIEBO TAK" na zdjęcie nieba.

 

W konkursie może wziąć udział każdy, a zdjęcie nie musi być aktualne.

- Fotografia może mieć nawet kilka miesięcy. Nie wnikam w daty. Wystarczy wysłać jedno zdjęcie na profil facebookowy biblioteki, lub na mój adres mailowy - zachęca organizator.

Zdjęcie niebamożna przesyłać do końca stycznia. Wyniki zostaną ogłoszone 3 lutego! DO wygrania jest profesjonalna sesja zdjęciowa w plenerze w wykonaniu fotografa Elizy Gąsior Wiosenne Kadry.

Konkurs dopiero ruszył, a już spotkał się ze sporym zainteresowaniem.

- Jestem zaskoczona ilością zdjęć nadesłaną od wczoraj! A to dopiero początek! - cieszy się pomysłodawczyni oryginalnego konkursu.

Najciekawsze zdjęcia nieba można wysyłać w formie elektronicznej do końca stycznia na facebooka biblioteki Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach https://www.facebook.com/biblioteka.szkolna.739 lub bezpośrednio do organizatora konkursu ola.jarosz@gmail.com.

MS

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE