Reklama

Ważą się losy spalarni odpadów niebezpiecznych

Opublikowano:
Autor:

Ważą się losy spalarni odpadów niebezpiecznych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kolonia Antoniów: Trwa postępowanie środowiskowe w związku z planowaną budową spalarni odpadów niebezpiecznych w Kolonii Antoniów. Mimo nacisku mieszkańców, wójt uważa, że nie może na tym etapie zakończyć postępowania. Do 30 stycznia inwestor ma czas na uzupełnienie dokumentacji. 

29 listopada Rada Gminy Milejów podjęła uchwałę w sprawie aktualności studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego Gminy Milejów.

Mieszkankę Antoniowa, Annę Wójcik zaniepokoiło wtedy to, że w dokumencie znalazła się działka, na której prywatny inwestor firma NatEko chce wybudować spalarnię odpadów niebezpiecznych, m. in. medycznych i weterynaryjnych. Nieruchomość znajduje się niedaleko domu Anny Wójcik, w Kolonii Antoniów.

- Skoro dwie instytucje - sanepid i Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska - odpowiedziały panu wójtowi, że ta inwestycja nie jest zgodna z obecnie obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, czy nie jest już najwyższy czas zakończyć tę procedurę? - pytała Anna Wójcik. 

Kamil Kulig

(...)

Więcej w elektronicznym (CZYTAJ TUTAJ) i papierowym wydaniu Wspólnoty (dostępnym w punktach sprzedaży). 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE