Reklama

Włamywacz zostawił swój dowód

Opublikowano:
Autor:

Włamywacz zostawił swój dowód  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodziej wszedł do samochodu i ukradł z niego między innymi gotówkę. Na miejscu przestępstwa zostawił jednak własny dowód osobosty, ułatwiając pracę policji. 

37-letni mieszkaniec Łęcznej wyłamując zamki w drzwiach i rozbijając szyby w oknach włamał się do pozostawionego na parkingu volkswagena transportera.

- Z samochodu skradł między innymi CB radio i pieniądze. Straty przekroczyły 1,1 tys. zł. Złodziej miał jednak pecha. W pośpiechu zgubił na miejscu zdarzenia dowód osobisty. W tej sytuacji policjanci mieli ułatwione zadanie, ale przez kilka dni szukali mężczyzny, bo nie miał stałego miejsca zamieszkania. Kiedy jednak 37-latek zobaczył funkcjonariuszy nie próbował nawet przekonywać ich o swojej niewinności – relacjonuje kom. Michał Grzesiuk, rzecznik komendy w Łęcznej.

W trakcie dalszych czynności złodziej przyznał się do kilku innych przestępstw kryminalnych popełnionych na terenie Łęcznej. Na jego koncie znalazło się również włamanie do renault  laguny, skąd skradł przedmioty o wartości ponad 1,3 tys. zł. Mężczyzna przyznał się również do kradzieży telewizora o wartości 600 zł w jednym z łęczyńskich mieszkań.

- Ten złodziej jest osobą dobrze znaną łęczyńskim funkcjonariuszom. Ma na swoim koncie szereg pospolitych przestępstw kryminalnych. Obecnych przestępstw dopuścił się w warunkach multirecydywy, dlatego sąd może orzec wobec niego karę nawet do 15 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia kom. Grzesiuk.

Sąd Rejonowy w Lublinie zastosował wobec włamywacza areszt na trzy miesiące.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE