Reklama

Włamywał się do piwnic, mieszkania i szkoły

Opublikowano:
Autor:

Włamywał się do piwnic, mieszkania i szkoły  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łęczyńscy policjanci przedstawili łącznie 13 zarzutów 32–letniemu mieszkańcowi Łęcznej. Mężczyzna w ciągu ostatniego miesiąca włamywał się i usiłował włamać do piwnic, mieszkania i jednej ze szkół na terenie Łęcznej powodując straty na kwotę ponad 5 tys. zł.

Do kradzieży z włamaniem i usiłowań kradzieży z włamaniem na terenie Łęcznej dochodziło na przełomie grudnia i stycznia. Wówczas nieznany sprawca włamał się do piwnicy, z której ukradł rower o wartości blisko 1 tys. zł, a także dokonał kradzieży z włamaniem do jednego z mieszkań w Łęcznej, gdzie zabrał biżuterię o wartości 1 tys. zł oraz art. spożywcze i kosmetyki.

Policjanci otrzymali również 10 zgłoszeń usiłowań kradzieży z włamaniem do piwnic w tym jedno zgłoszenie usiłowania kradzieży z włamaniem do szkoły, gdzie sprawca spowodował uszkodzenia okna i drzwi na kwotę 3,5 tys. zł. 

Na podstawie swoich ustaleń policjanci wytypowali sprawcę, którym okazał się 32–letni mieszkaniec Łęcznej.

Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę, kiedy podróżował busem do Lublina. Kryminalni ujawnili przy nim podczas zatrzymania marihuanę i skradzioną biżuterię. Oprócz kolczyków policjanci odzyskali również skradziony rower.

Wczoraj 32-latek usłyszał łącznie 13 zarzutów kradzieży z włamaniem, usiłowań kradzieży z włamaniem oraz posiadania marihuany. Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratora z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie.

Mężczyzna działał w warunkach recydywy, tym samym grozi mu kara nawet do 15 lat więzienia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE